Projects
Mgr. Sergii Kurylo PhD.
National projects
Genesis of the rare-element pegmatites in the Stankuvatske-Lypniazhka ore field (Ukrainian Shield) and their relation with the host rocks.
Genéza pegmatitov vzácnych prvkov v Stankuvatsko-Lypňazskom rudnom poli (Ukrajinský štít) a ich vzťah k hostiteľským horninám.
| Duration: | 1.1.2025 - 31.12.2028 |
| Program: | VEGA |
| Project leader: | Mgr. Kurylo Sergii PhD. |
* GraBUS - Correlation of Carboniferous, Permian and Early Triassic granitic rocks in Bulgaria and Slovakia: A contribution to understanding of the Variscan and post-Variscan orogenic processes in the Balkanides and Central Europe
Korelácia karbónskych, permských a spodnotriasových grafitických hornín v Bulharsku a Slovensku: príspevok k pochopeniu variských a postvarískych orogenetických procesov v Balkanidách a Centrálnej Europe
| Duration: | 1.8.2024 - 31.7.2026 |
| Program: | APVV |
| Project leader: | RNDr. Broska Igor DrSc. |
* Metamorphic records of collisional orogens
Metamorfné záznamy kolíznych orogénov
| Duration: | 1.1.2024 - 31.12.2027 |
| Program: | VEGA |
| Project leader: | RNDr. Janák Marian DrSc. |
* Paleokarpatogran - Petrogenetic models of Palaeozoic granitic rocks in the Western Carpathians and their correlation
Petrogenetické modely Paleozoických granitických hornín v Západných Karpatoch a ich korelácia
| Duration: | 1.7.2023 - 30.6.2027 |
| Program: | APVV |
| Project leader: | RNDr. Broska Igor DrSc. |
* -
Primárne-magmatický zirkón a apatit: indikátory evolúcie a metalogenézy magmatických procesov
| Duration: | 1.1.2026 - |
| Program: | VEGA |
| Project leader: | Mgr. Molnárová Alexandra PhD. |
Projects total: 5
Note: * co-investigator