Facebook Instagram Twitter RSS Feed Back to top on side

Aktuality

Plagát podujatia.

SlovakiaTech Forum – Expo v Košiciach

20. 9. 2019 | zhliadnuté 620-krát

V dňoch 8. až 10. októbra 2019 sa v Košiciach uskutoční rozsahom a významom veľké podujatie SlovakiaTech Forum - Expo Košice 2019. Otvára priestor pre stretnutie slovenských a zahraničných odborníkov z oblasti vedy, výskumu, univerzít, inovácií, priemyselných technológií, dopravy a logistiky, energetiky, životného prostredia, verejnej správy  a vzdelávania. Zároveň pôjde o jedinečnú možnosť prezentácie vedeckého a inovačného potenciálu slovenských technologických firiem.

Vstup na konferenciu je bezplatný. Potrebná je iba registrácia na stránke: https://sites.grenadine.co/sites/slovakiatech/en/slovakiatech/register

Počas troch dní sa na trpoch pódiách vystrieda vyše stovky domácich a zahraničných spíkrov a konferencia očakáva viac než 1000 účastníkov. Podujatie SlovakiaTech 2019 ponúkne tri tematické okruhy:

SMART Stage - odborné panelové diskusie zamerané na oblasti Smart Industry, Smart Supply, Smart Energy a Smart Career;

TECH Stage – prezentácie a panelové diskusie o najnovších technologických inováciách firiem v oblasti: FinTechu, GreenTechu, HealthTech, TelcoTech, LogisticTech, InnoFunding; 

STORY Stage - prezentácie inovatívnych slovenských firiem, women in tech, prezentácie študentov a škôl...

Okrem iného bude hľadať odpovede aj na otázky: 5G je za dverami. Čo nám prinesie (a čo zoberie)? Ako dáta revolučne menia spôsob riadenia odpadu?

Smart Industry II.: Aká je úroveň automatizácie v slovenskom priemysle?

K sprievodným podujatiam budú patriť: EXPO – výstava a prezentácia malých a stredných slovenských technologických a inovatívnych firiem; Pavilón TECHNICOM Technickej univerzity v Košiciach; WORKSHOPY a ďalšie sprievodné podujatia. 

Ostatné informácie o detailnom programe, zozname spíkrov a vystavovateľov nájdete na www.slovakiatech.sk (aj)