Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Pozvánka na konferenciu

Pozvánka na konferenciu COINTT 2021 – Cooperation Innovation Technology Transfer

7. 10. 2021 | videné 526-krát

Centrum vedecko-technických informácií SR pozýva na konferenciu, kde sa stretáva akademický a komerčný svet: transfer technológií, duševné vlastníctvo, inovácie a podpora podnikania.

Konferenčná časť podujatia sa uskutoční v dňoch 19. – 20. októbra 2021 v Bratislave (Fakulta informatiky a informačných technológií STU, Ilkovičova 2, Bratislava – Mlynská dolina) a bude tiež live streamovaná pre online účasť. Vstup na konferenciu je zdarma, je potrebná registrácia vopred (režim OTP).

Všetky dôležité informácie o programe a registrácii nájdete na webe podujatia. Tretí deň podujatia (21. 10.) sa vybraní zástupcovia z vedeckovýskumných inštitúcií zúčastnia Slovenskej kooperačnej burzy 2021 ONLINE (SARIO), kde budú podnikateľom zo Slovenska i zahraničia prezentovať inovatívne vedecké výstupy pre prax.

Hlavný organizátor podujatia je Centrum vedecko-technických informácií SR, spoluorganizátormi sú CIVITTA SK; SIEA – Slovenská inovačná a energetická agentúra; SARIO – Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu; SBA – Slovak business agency.

Podujatie sa realizuje v rámci národného projektu Národná infraštruktúra pre podporu transferu technológií na Slovensku II – NITT SK II, Investícia do Vašej budúcnosti. Projekt je podporený z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Text: CVTI SR

Súvisiace články