Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Pozvánka

Pozvánka na matchmakingové podujatie projektu CARLiS

8. 11. 2022 | videné 683-krát

Organizátori projektu CARLiS pozývajú doktorandov SAV na záverečnú konferenciu a matchmakingové podujatie pre doktorandov, firmy a ďalšie zainteresované strany s názvom Connecting Research Talents to Business. Podujatie sa uskutoční 23. novembra 2022 v hoteli Crown Plaza v Bratislave.

Cieľom podujatia je poskytnúť doktorandom a začínajúcim vedcom v oblasti Life Sciences alebo príbuzných odborov s potenciálnym presahom v sektore biologických vied príležitosť stretnúť sa a diskutovať so zástupcami inovatívnych spoločností pôsobiacich v oblasti vied o živej prírode a dozvedieť sa o ich aktivitách, možnostiach kariéry a spolupráce, ktoré ponúkajú.

Počet miest je limitovaný, preto sa registrujte čo najskôr. Registrácia bude otvorená do 16. novembra 2022. Prednosť budú mať účastníci a účastníčky z Univerzity Komenského v Bratislave, Slovenskej technickej univerzity, Slovenskej akadémie vied a Viedenskej univerzity. Uprednostnení budú tiež doktorandi a/alebo začínajúci výskumní pracovníci, ktorí sa zúčastnili jarnej školy CARLiS. Podujatie sa uskutoční v anglickom jazyku, bez tlmočenia.

Viac informácií o podujatí a programe sa dozviete TU.

Tešíme sa na Vás.

 

Spracovala: SAIA

Grafika: SAIA

Súvisiace články