Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Ilustračná snímka z vlaňajšieho podujatia

Falling Walls Engage 2022

4. 5. 2022 | videné 429-krát

Pre tých, ktorí sa chcú zapojiť do Falling Walls Engage 2022, zostávajú už len dva týždne na prihlásenie. Uzávierka prihlášok je 15. mája 2022.

Prihlásiť či nominovať sa môžu účastníci starší ako 18 rokov, projekt alebo iniciatíva musí byť aktívna, prípadne spustená v čase podania žiadosti. Projekty, ktoré sa nominovali alebo prihlásili v minulých rokoch, sa môžu znova zúčastniť, ak sa predtým nedostali na finálové pódium. Informovala o tom projektová manažérka Falling Walls Engage Johanna Śnieżko.

Falling Walls Engage je globálna platforma zameraná na komunikáciu vedy a organizuje ju priamo Falling Walls v spolupráci s Nadáciou Roberta Boscha. Jej poslaním je inšpirovať a spájať tvorivých jednotlivcov a organizácie, ktoré verejnosť aktívne zapájajú do vedy s cieľom dosiahnuť vzájomné výhody pre vedu a spoločnosť na celom svete.

Podrobné informácie nájdete TU.

Vedecký samit Falling Walls sa uskutoční 7. – 9. novembra 2022 v Berlíne, kde 20 víťazov predstaví účastníkom samitu svoje projekty. Porota vyberie víťaza, ktorý potom predstaví svoj projekt 9. novembra 2022 pred publikom na konferencii Falling Walls.

 

Spracovala: Andrea Nozdrovická

Foto: Falling Walls/press gallery

Súvisiace články