Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Pozvánka na prednášku

Pozvánka na prednášku „Hilar cholangiocarcinoma: pathogenesis, preoperative planning, and surgical management“

22. 6. 2021 | videné 393-krát

Biomedicínske centrum SAV pozýva na prednášku MUDr. Konstantinosa I. Bramisa, Ph.D., MSc., pod názvom „Hilar cholangiocarcinoma: pathogenesis, preoperative planning, and surgical management“, ktorá sa koná v rámci cyklu prednášok a kurzov organizovaných projektom VISION (Stratégie na posilnenie vedeckej excelentnosti a inovačnej kapacity pre včasnú diagnostiku nádorov tráviaceho traktu / Strategies to strengthen scientific excellence and innovation capacity for early diagnosis of gastrointestinal cancer).

MUDr. Konstantinos I. Bramis, Ph.D., MSc., je primárom na 2. Chirurgickej klinike v Aretaieion Hospital, Atény, Grécko. Je špecialistom v oblasti všeobecnej a hetatobiliárnej chirurgie.

Prednáška sa zameriava na diagnostiku a liečbu Hilárneho cholangiokarcinómu – zriedkavého zhubného ochorenia so zlou prognózou.

Prednáška sa bude konať dňa 30. júna 2021 o 15.00 hod.

Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu, prednáška sa bude konať online. Registráciu, ako aj viac informácií nájdete na webovej stránke projektu VISION. Záujemca dostane na mail prihlasovací kód.

Text: Zuzana Vetrecin Čeplíková, BMC SAV

Súvisiace články