Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Program konferencie

Mená víťazov ceny Preveda spoznáme netradičným spôsobom

25. 6. 2020 | videné 913-krát

Ten aktuálny poznačili opatrenia súvisiace s koronakrízou, čo však organizátori šikovne využili a vyhlásenie cien premenili na zaujímavé podujatie. Slávnostné vyhodnotenie konferencie sa totiž rozhodli uskutočniť ako . „vyzdvihol formu podujatia štátny tajomník MŠVVaŠ SR pre vedu a výskum Ľudovít Paulis. Jeho súčasťou budú dve originálne prednášky. V závere každej je vyčlenený priestor na neformálnu online diskusiu.

„Systematická podpora mladej vedeckej obce prináša ovocie v podobe začlenenia účastníkov do kvalitných vedeckých tímov aj vytváraní úspešných spoluprác. Sme veľmi radi, že i vďaka partnerom podujatia a spolupráce s MŠ SR a CVTI máme možnosť prezentovať výstupy štúdií jednotlivých kolektívov a stimulovať autorov k ďalšiemu napredovaniu a napĺňaní ich vízii a hypotéz,“ podčiarkli Miroslav Ferko a Pavol Farkaš z OZ Preveda.

Verejnosť si môže pozrieť webinár a vyhlasovanie výsledkov buď prostredníctvom linku www.preveda.sk/conference alebo cez odkaz https://archiv.nti.sk/live?137727QK294SJD18 . Živé vysielanie sa spustí až v čase oficiálneho začiatku podujatia, teda o 14.30 hod.

 

<p style="box-sizing: border-box; margin-bottom: 1rem; margin-top: 0px; color: rgb(33, 37, 41); font-family: " open="" sans",="" -apple-system,="" blinkmacsystemfont,="" "segoe="" ui",="" roboto,="" "helvetica="" neue",="" arial,="" sans-serif,="" "apple="" color="" emoji",="" ui="" symbol";="" font-size:="" 14px;="" text-align:="" justify;"="">(r)

Súvisiace články