Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Pozvánka na podujatie v Smoleniciach

Zažite neobyčajnú cestu do minulosti Smolenického zámku

10. 10. 2023 | videné 407-krát

Kongresové centrum SAV (KC SAV) Smolenický zámok pozýva na neobyčajnú cestu časom plnú zábavy a záhad. Špeciálne podujatie s názvom Osudové ženy Jozefa Pálffyho sa uskutoční od 30. októbra do 1. novembra 2023 v čase od 17.00 do 20.00 hod. Verejnosť môže počas týchto dní zažiť jedinečné večerné prehliadky zámku za svetla lampášov, na ktorých sa dozvie viac o živote a histórii rodu Pálffyovcov.

Ponorte sa do temných útrob zámku a posvieťte si s grófkami Pálffyovými na časy dávno minulé. Podujatie Osudové ženy Jozefa Pálffyho ponúka viac než len obyčajné prehliadky. Návštevníci budú mať príležitosť spoznať históriu a život Pálffyovcov, ktorí formovali osud tohto nádherného zámku. Večerné prehliadky vám umožnia prejsť sa po zámockých chodbách len za svetla lampášov a vypočuť si príbehy dávno zabudnuté. Pre tých, ktorí majú odvahu riešiť záhady a hádanky, je pripravená aj interaktívna hra. Za jej úspešné rozlúsknutie vás čaká odmena.

Toto podujatie je predovšetkým o zážitku. Chceme, aby návštevníci prežili vzrušujúcu cestu časom, prenikli do tajomstiev minulosti zámku a odniesli si so sebou nezabudnuteľné spomienky,“ hovorí Martina Andrisová, PR manažérka Smolenického zámku.

Viac informácií nájdete na stránke Kongresového centra SAV Smolenický zámok na facebooku KC SAV Smolenický zámok.

 

Spracovala: Katarína Gáliková

Foto: KC SAV Smolenice

Súvisiace články