Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Pozvánka

Pozvánka na záverečnú konferenciu a matchmakingové podujatie projektu Carlis

15. 11. 2022 | videné 615-krát

Organizátori Partneri projektu CARLiS (Slovenská akadémia vied, Viedenská univerzita, Slovenská technická univerzita v Bratislave a Univerzita Komenského v Bratislave) pozývajú na záverečnú konferenciu projektu a matchmakingové podujatie s názvom Connecting Research Talents to Business. Podujatie sa uskutoční 23. novembra 2022 v hoteli Crown Plaza v Bratislave.

Cieľom podujatia je poskytnúť doktorandom a začínajúcim vedcom v oblasti Life Sciences alebo príbuzných odborov s potenciálnym presahom v sektore biologických vied príležitosť stretnúť sa a diskutovať so zástupcami inovatívnych spoločností pôsobiacich v oblasti vied o živej prírode a dozvedieť sa o ich aktivitách, možnostiach kariéry a spolupráce, ktoré ponúkajú.

V dopoludňajšej konferenčnej časti sa konferencia bude venovať zdieľaniu skúseností s realizáciou kariérneho vzdelávania pre doktorandov realizovaných na partnerských inštitúciách zapojených do projektu CARLiS (Careers in Life Sciences – https://carlis.saia.sk/) – Univerzita Komenského v Bratislave, Slovenská technická univerzita v Bratislave, Slovenská akadémia vied, Viedenská univerzita.

Do pozornosti dávame popoludňajšiu časť, keď sa bude konať matchmakingové podujatie. Spoločnosti z bratislavského, trnavského a viedenského kraja, prevažne z oblastí týkajúcich sa Life Sciences, budú prezentovať svoju spoločnosť na networkingovom veľtrhu ako vystavovatelia.

Registrácia bude otvorená do 16. novembra 2022.

Podujatie sa uskutoční v anglickom jazyku, bez tlmočenia.

Viac informácií o podujatí a programe sa dozviete TU.

Tešíme sa na Vás.

 

Text a grafika: SAIA

Súvisiace články