Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Ilustračná snímka

Pozvánka na webinár Komunikácia výsledkov výskumu rôznym typom publika

22. 4. 2022 | videné 404-krát

FECYT (EURAXESS Spain BHO) a SAIA (EURAXESS Slovakia BHO) organizuje pre študentov doktorandského štúdia v pondelok 25. apríla 2022 tréningový kurz na tému Komunikácia výsledkov výskumu rôznym typom publika, na ktorom sa študenti naučia používať rôzne komunikačné nástroje vo svoj prospech a dozvedia sa o možnosti spájania vedeckej kariéry s žurnalistickými zručnosťami. Účastníci získajú prehľad o prepojení výskumných a žurnalistických disciplín. Kurz bude v anglickom jazyku.

Obe organizácie sa podieľajú na projekte s názvom Discovery Learning, ktorý pilotuje aktivity zamerané na budovanie kapacít pre študentov doktorandského štúdia na posilnenie prenosných zručností spojených s otvorenou vedou a inováciami.

Viac informácií o podujatí

Link na registráciu

Organizátori tiež upozorňujú na úplne posledný webinár v rámci projektu, ktorý je plánovaný na 19. mája. Téma bude líderstvo vo výskume a inováciách. Študenti budú mať možnosť pochopiť rozdiely medzi manažmentom a vedením, získať praktické skúsenosti v oblasti líderstva a spolu s vybranými zástupcami na popredných pozíciách spoločne pracovať na skutočných študijných prípadoch.

Informácie o pripravovanom webinári

Link na registráciu

 

Spracovala: Andrea Nozdrovická

 

 

Súvisiace články