Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Projekt VISION, logo

Online prednáška „Objective: Personalised Prevention of Pancreatic Cancer“

9. 12. 2021 | videné 431-krát

Biomedicínske centrum SAV pozýva na prednášku Dr. Núrie Malatsovej, MD, MPH, Ph.D. pod názvom „Objective: Personalised Prevention of Pancreatic Cancer“, ktorá sa koná v rámci cyklu prednášok a kurzov organizovaných projektom VISION (Stratégie na posilnenie vedeckej excelentnosti a inovačnej kapacity pre včasnú diagnostiku nádorov tráviaceho traktu / Strategies to strengthen scientific excellence and innovation capacity for early diagnosis of gastrointestinal cancer).

Dr. Núria Malats, MD, MPH, Ph.D., je vedúcou Oddelenia genetickej a molekulárnej epidemiológie, Španielske národné centrum pre výskum rakoviny (CNIO), Madrid, Španielsko. Jej výskumné aktivity sú dlhodobo zamerané na zhubné nádory pankreasu a močového mechúra. Dr. Malats koordinuje niekoľko veľkých národných a medzinárodných štúdií integrujúcich rôzne úrovne informácií, vrátane omických dát, počas vývoja a progresie ochorenia. Zdroje týchto štúdií významnou mierou prispievajú k pochopeniu komplexnej etiológie týchto onkologických ochorení.

Prednáška sa bude konať dňa 16. decembra 2021 o 14.00 hod.

Vzhľadom na súčasnú epidemiologickú situáciu sa prednáška bude konať online. Prístup na prednášku prostredníctvom platformy ZOOM

alebo

Meeting ID: 872 3661 8823

Passcode: 714087

Spracovala: Zuzana Vetrecin Čeplíková, BMC SAV

Súvisiace články