Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

komunikátor vedy/ PR manažér

Kontakt: kontaktovať na e-mail: irena.martel@savba.sk, 02/ 32295 249
Počet zobrazení: 654
Informácie o pracovnom mieste:
Radi tvoríte, vnímate svet kreatívne a prostredníctvom fotografického oka? Zaujíma vás veda, dokážete pracovať samostatne aj tímovo, a viesť projekty od začiatku až do konca? Potom možno hľadáme práve vás…

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• návrh komunikačných tém, ich spracovanie a komunikácia smerom k verejnosti a médiám (príprava tlačových podkladov, propagačných textov a článkov na webovú stránku, prípadne iných komunikačných nosičov)
• budovanie, udržiavanie a rozvíjanie vzťahov a kontaktov s médiami, partnermi a verejnosťou
• organizácia podujatí a koordinácia externých podujatí
• aktualizácia a správa obsahu webovej stránky
• správa a tvorba obsahu na sociálne siete
• základná tvorba grafických materiálov
• príprava rôznych komunikačných materiálov (texty do výročnej správy, brožúry, iné)
• monitorovanie a analýza mediálneho obrazu inštitúcie
• aktívne navrhovanie nových možností v rámci komunikácie smerom k verejnosti, napríklad príprava rôznych multimediálnych diel na podporu popularizácie vedy
• aktívna interná komunikácia s vedcami a vedkyňami inštitúcie

Zamestnanecké výhody, benefity:
• zaujímavá, dynamická a kreatívna práca
• možnosť podieľať sa na propagácii zaujímavých výskumných tém
• príležitosť spolupracovať s renomovanými vedcami a vedkyňami
• priestor pre uplatnenie vlastných nápadov a kreativity
• pružný pracovný čas
• dovolenka nad rámec Zákonníka práce
• zľavy na vstupy do vybraných kultúrnych inštitúcii

Informácie o výberovom konaní:
• pracovná pozícia sa obsadzuje ako zástup počas MD/RD, s predpokladom na TPP
• uchádzači budú e-mailom priebežne vyzvaní na pracovný pohovor

Požiadavky na zamestnanca:
pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti
• Anglický jazyk – vyžaduje sa aktívna angličtina
Ostatné znalosti
• Microsoft Outlook – pokročilý
• Microsoft Office – pokročilý
• grafické a multimediálne programy – pokročilý výhodou

Prax na pozícii/v oblasti:
• PR, marketing, komunikácia, žurnalistika alebo súvisiaci odbor
Počet rokov praxe
min. 3roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• vynikajúca písomná a ústna znalosť slovenského jazyka
• záujem o vedu a výskum, biomedicínu, znalosť terminológie je výhodou
• samostatnosť, kreativita, dôslednosť, flexibilita a zodpovednosť
• technické zručnosti
Informácie o výberovom konaní

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite nám:
• svoj životopis v slovenskom jazyku
• ukážku tvojej tvorby
• krátky sprievodný text, prečo by si chcel pracovať na tejto pozícii

Miesto práce: Bratislava
Termín nástupu: 01. 03. 2024, prípadne dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): cca od 1.400, v závislosti od praxe a skúseností