Hlavný účtovník

kontakt: 02/32293108
počet zobrazení: 81
Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu:čo najskôr, ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa zákona č. 553/2003 Z. z. mzda pozostáva z dvoch zložiek: tarifný plat podľa odpracovaných rokov je vo výške min. 560 Eur a osobné ohodnotenie.
Mzda sa môže pohybovať vo výške 1.200 – 1.700 Eur v závislosti od praxe.
V priebehu roka je nepravidelné odmeňovanie vo forme mimoriadnych odmien.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- vykonávanie, najmä kontrola a koordinovanie finančného účtovníctva v spolupráci s ekonomickými úsekmi organizačných zložiek organizácie v programe SOFTIP;
- koordinovanie a kontrola účtovania ekonomických úsekov organizačných zložiek;
- spracovávanie finančných výkazov verejnej správy a ročných závierok,
- spracovávanie konsolidácie,
- zostavenie mesačných priznaní DPH za organizáciu.

Zamestnanecké výhody, benefity
- pohyblivá pracovná doba
- pracovná doba 37,5 hodiny za týždeň
- 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona
- preplácaná PN nad rámec zákona
- 2x osobné voľno bez dokladovania dôvodu

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa - ekonomický odbor

Ostatné znalosti
Podvojné účtovníctvo - expert
Počet rokov praxe: 5
Osobnostné predpoklady a zručnosti
znalosť programu SOFTIP - výhodou
samostatnosť, zodpovedný prístup, zmysel pre precíznosť a detail