Facebook Instagram Twitter RSS Feed Back to top

Morfoštruktúry Kremnických vrchov

In: Geografický časopis, vol. 49, no. 1
Ján Lacika
Detaily:
Rok, strany: 1997, 19 - 33
Kľúčové slová:
morphostructures, morphostructural relief analysis, Kremnica Mts.
Ako citovať:
ISO 690:
Lacika, J. 1997. Morfoštruktúry Kremnických vrchov. In Geografický časopis, vol. 49, no.1, pp. 19-33. ISSN 0016-7193.

APA:
Lacika, J. (1997). Morfoštruktúry Kremnických vrchov. Geografický časopis, 49(1), 19-33. ISSN 0016-7193.