Document info
Back


In: Sociológia - Slovak Sociological Review, vol. 44, no. 4


Juraj Schenk: Metodologické problémy multiagentového modelovania v sociológii

Marek Mathias

ISSN 0049-1225 ISSN 1336-8613 (print)

Year, pages: 2012, 501-506

Published: 0000-00-00

Full Text

Article type: recenzia

How to cite:

ISO 690:
Mathias, M. 2012. Juraj Schenk: Metodologické problémy multiagentového modelovania v sociológii. In Sociológia - Slovak Sociological Review, vol. 44, no.4, pp. 501-506.

APA:
Mathias, M. (2012). Juraj Schenk: Metodologické problémy multiagentového modelovania v sociológii. Sociológia - Slovak Sociological Review, 44(4), 501-506.