Aktuality

Interaktívna konferencia mladých vedcov

23.3.2020, otvorené 445-krát

 

Vedci pod hlavičkou Občianskeho združenia Preveda spustili už XII. ročník unikátnej online interaktívnej konferencie určenej prevažne pre mladých vedcov.

Platformu na prezentáciu výsledkov vedeckých štúdii a výmenu poznatkov prinášajú v čase, keď majú mnohí z vedcov a študentov v súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 obmedzené možnosti prezentovať svoje vedecké práce. 

Organizátori konferencie sú presvedčení, že práve veda a poznanie sú alfou a omegou našej budúcnosti, o to viac práve v tomto čase, keď je na prácu vedcov z celého sveta sústredená obrovská pozornosť a očakávania.

Interaktívna konferencia ponúka popri prezentácii odborných prác aj vedecký dialóg prostredníctvom diskusie pod jednotlivými príspevkami a tým poskytuje priestor pre konzultácie a výmenu nových poznatkov. 

„Deadline pre prijímanie vedeckých abstraktov, ako aj posterov je do 1. mája. Zmenou v porovnaní s minulým ročníkom je ich priebežné publikovanie v poradí, ako ich organizátori dostanú," spresňuje Miroslav Ferko z realizačného tímu OZ Preveda.

Registrácia do konferencie je pre všetkých vedcov a študentov zdarma. 

Link pre prihlásenie do konferencie  

Miroslav Ferko, ÚVS CEM SAV, Pavol Farkas, CHÚ SAV, realizačný tím OZ Preveda

Ilustračné foto

Príloha

Ilustračné foto Preveda
Príloha

Logo združenia