Facebook Instagram Twitter RSS Feed PodBean Back to top on side

Aktuality

Ilustračná snímka

Ponuka KC SAV Academia: Cyklotrasami Vysokých Tatier na e-biku

27. 7. 2023 | videné 895-krát

Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná pripravilo pre zamestnancov SAV pobytový cyklobalíček, ktorým ponúka na e-bikoch spoznať Vysoké Tatry prostredníctvom ich početných cyklotrás.

E-biky sú k dispozícii v hoteli Academia a sú v cene pobytového balíka. „Záujemcom ponúkame objaviť svoje hranice za ďalším rohom, novým kopcom a odmeniť sa tak nečakaným pohľadom na naše veľhory a ich zákutia,“ hovorí Tímea Gurková z KC SAV Academia Stará Lesná.

Cenník (ceny sú uvedené na 1 osobu/2 noci)

Dvojlôžková izba – štandard       79,50 eur

Dvojlôžková – štandard/single   110 eur

Dvojlôžková – LUX           89,30

Dvojlôžková – LUX/single             132 eur

Pobytový balík je určený

• zamestnancom Slovenskej akadémie vied a ich rodinným príslušníkom, vrátane všetkých ústavov a organizačných zložiek,

• zamestnancom Akademie věd České republiky a ich rodinným príslušníkom, vrátane všetkých ústavov a organizačných zložiek.

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie s polpenziou na dve noci (raňajky formou bufetových stolov, servírovaná večera, trojchodové menu), e-bike na tri hodiny (+ ochranná prilba), parkovanie, wi-fi pripojenie na internet.

V KC SAV Academia sú k dispozícii aj doplnkové (platené) služby podľa platného cenníka: masáže priamo v hoteli (klasická, reflexná, medová, lymfodrenážna), bankovanie, aromatouch, Nordic Walking, ping pong, discgolf.

K dispozícii je aj vstup do Vitálneho sveta sáun a vodných atrakcií s 30-percentnou zľavou pre osobu na tri hodiny v neďalekom hoteli Kontakt (vzdialený zhruba 150 m); cena na osobu po zľave je 24 eur na tri hodiny.

Pobyt si môžete rezervovať telefonicky alebo e-mailom na hotelovej recepcii

+ 421/52/4467 464-6, recepcia@kcacademia.sk .

 

Spracovala: Andrea Nozdrovická

Foto: Shutterstock

Súvisiace články