Facebook Instagram Twitter RSS Feed Back to top

Aktuality

Titulný obrázok

Konferencia ESET: Európsky deň kybernetickej bezpečnosti

27. 4. 2021 | zhliadnuté 121-krát

Najnovším údajom o výskume a hrozbám so zameraním na spôsoby riešenia novej reality v oblasti kybernetickej bezpečnosti bude venovaná konferencia ESET: Európsky deň kybernetickej bezpečnosti. Uskutoční sa online 28. apríla 2021 od 10.00 do 16.00 h v anglickom jazyku.

„V súčasnosti zaznamenávame rastúci počet kybernetických útokov, vrátane útokov na dodávateľské reťazce a nekontrolovateľného šírenia dezinformácií a klamstiev cez sociálne médiá,“ hovorí Michal Truban zo spoločnosti ESET. „Vlády a ich agentúry sú preto pod obrovským tlakom, aby vyhoveli zvýšeným nárokom na služby, zaistili bezpečnosť vnútroštátnej infraštruktúry a zachovali dôveru ľudí v opatrenia týkajúce sa verejného zdravia. Ak existuje dokonalá živná pôda pre útočníkov, je to práve táto.“

Na konferencii vystúpia odborníci zo spoločnosti ESET a pozvaní experti z Europolu, DG-CNECT, ANSSI a CERN-u, ktorí budú diskutovať o najnovších výskumoch a hrozbách, pričom sa zamerajú na spôsoby, ako možno tejto novej realite v oblasti kybernetickej bezpečnosti čeliť.

Na konferenciu je potrebné zaregistrovať sa

Všetky informácie o konferencii nájdete aj TU.

Spracovala: Andrea Nozdrovická

Foto: unsplash.com/Kevin Ku