Hlavný rozpočtár

kontakt: 02/32293108
počet zobrazení: 179
Hľadáme nového člena tímu na novovzniknutú pracovnú pozíciu do organizácie so 7. organizačnými zložkami, ktorý má prax s tvorbou rozpočtu a so Štátnou pokladnicou v príspevkových organizáciách.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- komplexné vykonávanie odbornej špecializovanej práce na úseku rozpočtovania a financovania organizácie v súlade s platnými zákonmi a predpismi o hospodárení príspevkových a neziskových organizácií,
- vypracovanie a sledovanie rozpočtu organizácie vo všetkých jeho etapách a organizačných zložkách,
- vypracovanie a sledovanie všetkých rozpočtových opatrení,
- riadenie vnútornej finančnej kontroly,
- riadenie ekonomických činností v rámci organizácie s jednotlivými ekonomickými úsekmi organizačných zložiek,
- vedenie ekonomickej agendy,

Potrebnými znalosťami sú:
- Štátna pokladnica – expert
- RIS - pokročilý

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- zmysel pre precíznosť a detail

Termín nástupu: ihneď

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa v ekonomickom odbore

Prax
5 rokov na podobnej pozícii