Pozícia vedecký pracovník

email:
kontakt: juraj.kronek@savba.sk
počet zobrazení: 228
Do Oddelenie pre výskum biomateriálov pre podporené projekty zamerané predovšetkým na vývoj nových polymérnych materiálov pre medicínske a farmaceutické aplikácie hľadáme motivovaného vedeckého pracovníka na pozícii post-doktoranda (absolvent doktorandského štúdia s akademickým titulom PhD.), ktorý má vedomosti prednostne z chémie (vítaná hlavne polymérna alebo organická syntéza), ale tiež z príbuzných odborov zahrňujúcich hlavne chémiu, biofyziku a biológiu. Hlavnou náplňou práce bude predovšetkým organická syntéza, kontrolované polymerizácie, analytická a fyzikálna charakterizácia organických zlúčenín a polymérov, ako aj in vitro štúdium interakcií vyvíjaných materiálov so živými systémami. Okrem dobrých laboratórnych zručností sa očakáva tiež tvorivosť a schopnosť pracovať v tíme. Súčasťou požiadaviek sú komunikačné zručnosti a dobrá úroveň anglického jazyka. Absolvovaná post-doktorandská stáž v zahraničí je výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Ponúkame príležitosť na profesionálny rozvoj, zaujímavé témy, priateľskú pracovnú atmosféru v dynamickom kolektíve ako i medzinárodné spolupráce.

Informácie o výberovom konaní

Požadované dokumenty
1. Motivačný list
2. Profesný životopis
3. Zoznam publikácií
4. Zoznam projektov
5. Odporúčacie listy

Ak máte záujem o túto pozíciu prosím zašlite požadované dokumenty E-mailom na:

juraj.kronek@savba.sk
alebo
upolsekr@savba.sk

a taktiež v tlačenej forme na adresu:

Mgr. Juraj Kronek, PhD.
Ústav polymérov SAV
Dúbravská cesta 9
Bratislava 45
845 41

Požiadavky na zamestnanca:
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
biomateriálový výskum, chémia (najmä organická chémia, bioorganická chémia, polymérna chémia alebo technológia, biochémia)

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Windows - pokročilý
Späť na pracovné príležitosti