Vedecké časopisy a ročenky vydávané na pôde SAV

Contributions of the Astronomical Observatory Skalnaté Pleso

Logo

Domovský ústav: Astronomický ústav SAV

Jazyk: angličtina

www: www.astro.sk/caosp.html

E-mail:

Adresa:
Astronomical Institute
Slovak Academy of Sciences
SK 059 60 Tatranská Lomnica
The Slovak Republic

Medzinárodné identifikátory:


  • ISSN 1336-0337 (on-line verzia)

  • ISSN 1335-1842 (tlačená verzia)

  • CODEN CAOPF8



On-line prístup:
všetky čísla, volumes 1-44/2, roky 1955-2014

CAOSP je indexovaný:


  • ISI: kontinuálne od volume 22 (year 1992) avšak nájdete ho v Index to Scientific Book Contents (ISBC) CC/Physical, Chemical & Earth Sciences / Current Book Contents

    V dôsledku faktu, že CAOSP je vydávaný 3-krát ročne, je zaradený v ISI medzi knihy a nie časopisy.

    Od volume 39 (2009) má časopis pridelený impakt faktor.


  • SCOPUS



Redakčná rada:

  • Vedecký redaktor: Ján Svoreň (astrsven@ta3.sk)
  • Výkonný redaktor: Richard Komžík (rkomzik@ta3.sk)
  • Členovia:
    Drahomír Chochol (chochol@ta3.sk)
    Bernhard Fleck (bfleck@esa.nascom.nasa.gov)
    Arnold Hanslmeier (arnold.hanslmeier@uni-graz.at)
    Marián Karlický (karlicky@asu.cas.cz)
    Július Koza (koza@ta3.sk)
    Aleš Kučera (akucera@ta3.sk)
    Vladimír Porubčan (astropor@savba.sk)
    Theodor Pribulla (pribulla@ta3.sk)
    Tanya Ryabchikova (ryabchik@inasan.ru)
    Giovanni Battista Valsecchi (giovanni@ias.rm.cnr.it)
    Jan Vondrák (vondrak@ig.cas.cz)


Inštrukcie pre autorov